Zerwałam dzisiaj z krzaczków ostatnie papryki, żeby je wykorzystać znalazłam w zeszycie przepis na paprykę w przecierze pomidorowym tak dawno jej nie robiłam a jest pyszna. Bez większego zastanowienia wzięłam się do przygotowania tej pysznej papryki.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papryka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papryka. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 29 września 2015
czwartek, 17 września 2015
Pizza z szynką i pieczarkami
Pizza, kto z nas jej nie lubi, ale kiedy nie chce się iść do pizzerii albo czekać w nieskończoność na dowóz warto zrobić swoją tym bardziej , ze wiemy na 100% jakie dodajemy składniki a frajda z wykonania własnej jest też nie mała :) Z przepisu wychodzą dwie cienkie okrągłe na blachę z wyposażenia piekarnika lub jedna prostokątna na całą blaszkę , jest pyszna zarówno na ciepło jak i zimna. Przepis podpatrzony na blogu Buduj smak
piątek, 21 sierpnia 2015
Etykiety na przetwory z papryki
Sezon na paprykę powoli się zaczyna , więc przygotowałam kilka etykiet na przetwory z tego pysznego warzywa
środa, 10 września 2014
środa, 3 września 2014
czwartek, 21 sierpnia 2014
Papryka marynowana w occie
Taką paprykę robimy w domu od kiedy tylko pamiętam. Jest jędrna, nie za ostra i nie wymaga pasteryzacji przez co czas jej wykonania skraca się bardzo dużo.
środa, 6 sierpnia 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)





