S

Zapraszam do sklepu http://nadruczek.selino.pl. Potrzebujesz koszulki z imieniem, poduszki , kubka na specjalna okazję ? Napisz a zrealizujemy Twoją prośbę :)

czwartek, 7 lipca 2016

Perfekcyjny prezent w dwóch wersjach

Czasami trudno jest nam wybrać odpowiedni prezent dla bliskiej osoby. Składa się na to wiele czynników. Mogliśmy wyczerpać pulę atrakcyjnych podarków, nie wpaść na oryginalny i fajny pomysł lub zwyczajnie nie mieć na to czasu. Postaramy się Wam pomóc i przedstawić materiał na trafiony prezent zarówno dla niej, jak i dla niego. Co więcej – nie wyjdziemy przy tym nawet na chwilę z kuchni! Chcieliśmy zaprezentować Wam bardzo oryginalny i pomocny gadżet, który dostępny jest w dwóch wersjach. Chodzi o nieocenioną pomoc kuchenną w postaci Perfect Bake'a i naszego osobistego barmana – Perfect Drink.


Prezent dla niej?

Nie chcemy powielać schematów, zwłaszcza w dobie gender, ale chyba jednak Perfect Bake spodobałby się bardziej paniom, niż panom. Nie oszukujmy się – najczęściej to właśnie płeć piękna świetnie odnajduje się w kuchni, traktując przygotowywanie posiłków dla bliskich jako jedną z pasji. Dlatego twierdzimy właśnie, że Perfect Bake to udany wybór na prezent przede wszystkim dla pań, ale również i panów. Co takiego specjalnego tkwi w tym gadżecie? W największym skrócie to cyfryzacja i zautomatyzowanie gotowania i pieczenia. Zestaw wyposażony jest w inteligentną wagę i miski, a mózgiem operacji jesteśmy my i aplikacja na smartfona. Gotowanie odbywa się według wskazówek pokazywanych na aplikacji. Teraz będziemy wiedzieć dokładnie ile gram danego składnika dodać, kiedy i w jakich proporcjach go wymieszać. Perfect Bake policzy za nas czas mieszania, odstawienia ciasta do urośnięcia, pieczenia, smażenia i gotowania, a także schładzania posiłków. Jednym zdaniem – gotowanie nie mogło być jeszcze prostsze. Bardzo fajnym dodatkiem jest fakt, że aplikacja ciągle się rozwija, ponieważ wielu użytkowników dodaje własne przepisy, które można zapisywać. Ty również możesz dzielić się swoimi wypiekami lub autorskimi daniami. To świetny prezent zarówno dla początkujących kucharzy/kucharek jak i tych doświadczonych.

Prezent dla wszystkich?

Teoretycznie powinniśmy napisać na samym wstępie, że produkt przeznaczony jest dla osób powyżej 18. roku życia, niemniej jednak koktajle i drinki bezalkoholowe może robić każdy. Nasz kolejny trafiony prezent z serii to Perfect Drink. To analogiczne urządzenie do tego opisywanego wyżej, z tą różnicą jednak, że zapewne jak się domyślacie, tym razem stajemy przed zadaniem robienia pysznych drinków. Zestaw Perfect Drink to inteligenta waga, solidny shaker wykonany ze stali nierdzewnej, wygodna podstawka na smartfon i oczywiście bezpłatna aplikacja. Całość została wykonana bardzo elegancko, więc możemy pokusić się o postawienie go w centralnym punkcie imprezy, tak aby częstować gości świeżymi koktajlami lub drinkami na ich oczach. Perfect Drink przeprowadzi nas przed łatwiejsze i trudniejsze etapy robienia każego znanego drinka. Powie nam dokładnie kiedy i jak wlać kolejne składniki drinka – no i oczywiście w jakich proporcjach. Podpowie nam jakich dodatków, takich jak lód czy owoce, dodać najlepiej dla świetnego efektu. Podejrzewamy że może to być udany prezent dla każdego, kto po prostu lubi urządzać tzw. domówki, zwane niegdyś prywatkami. Zwłaszcza jeżeli zawsze miał ochotę poznać kilka ciekawych przepisów na efektowne drinki.

Przedstawione gadżety najbardziej spodobałyby się oczywiście osobom, które lubią przygotowywać zarówno posiłki, jak i wyszukane napoje. Będzie to trafiony prezent dla każe osoby, która przykuwa dużo uwagi do organizacji różnego rodzaju spotkań czy imprez. Warto o tym pomyśleć, bo jeżeli Twoja bliska osoba, którą chciałbyś/aś obdarować jednym z gadżetów używa papierowych talerzy czy kubków na imprezach i zamawia pizzę – będzie to prezent nietrafiony. Tak czy inaczej – seria Perfect Bake i Perfect Drink robi wrażenie!

1 komentarz:

Zapraszam do komentowania :)