S

Zapraszam do sklepu http://nadruczek.selino.pl. Potrzebujesz koszulki z imieniem, poduszki , kubka na specjalna okazję ? Napisz a zrealizujemy Twoją prośbę :)

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Etykiety na dżemy 2016

Jako ,że sezon owocowy mamy już w pełni, co prawda na razie truskawkowy ale nim się obejrzymy kolejne owoce będą pojawiały się bardzo szybko przygotowałam etykiety na dżemy. Mam nadzieję,że skorzystacie z nich tak jak w ubiegłym roku :)


Etykiety przeznaczone są do druku , wykonane w wysokiej rozdzielczości. Zestawione na jednej kartce A4. Wystarczy kliknąć w obrazek i zapisać na swoim komputerze. Jeśli będziecie potrzebować takich samych na jednym arkuszu to  można to zrobić także w programie graficznym.

ETYKIETY DO POBRANIA W FORMACIE PNG
2 komentarze:

  1. Dzięki. Zazwyczaj pisaliśmy na kartce w kratkę i przyklejaliśmy folią, ale tak będzie zdecydowanie ładniej, zwłaszcza jeśli słoiczek ma iść do rodziny lub znajomych. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem szczerze, że do niedawna nie zawracałam sobie głowy etykietowaniem przetworów, ale szukanie odpowiednich słoików przypominało ruletkę ;) Co prawda, teraz napis na zwykłej kartce wystarczy, ale chętnie skorzystam z patentu z obrazkowymi etykietami. Twoje prezentują się świetnie i dzięki nim domowe dżemy zyskają „profesjonalny” wygląd, pozdrawiam 

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)